V záverečnom turnaji šamorínčania nakoniec tretí!

​Futbalisti kategórie U12 ŠTK Šamorín po tom, čo sa stali víťazom ligy MZM OBFZ Bratislava mesto sk. C sa predstavili na záverečnom turnaji, ktorý sa konal v domácom prostredí na štadióne Pomlé.

V ťažkých dueloch šamorínčania nestačili na vekovo starších súperov z FK Rača a Senec FA. Nakoniec si tak odniesli cenné 3. miesto a medaile za víťazstvo v ligovej súťaži.

Boj o titul v záverečnom turnaji

V prvom zápase turnaja ŠTK Šamorín narazil na FK Rača Bratislava. Hoci Šamorínčania bojovali statočne, nakoniec podľahli súperovi 7:2. O jediné góly Šamorína sa postarali Maxim Danylo a Domonkos Dávid. V druhom zápase turnaja Šamorín nastúpil proti Senec FA, s ktorým prehral 0:2.
Bronzové medaily a víťazstvo v skupine C
Napriek prehrám v záverečnom turnaji Šamorínčania predvádzali výborné výkony. Celkovým víťazom ligy sa stal tím Senec FA. ŠTK Šamorín si na slávnostnom vyhodnotení prevzal od zástupcov zväzu trofej a medaile za víťaznú sezónu v skupine C.Poďakovanie hráčom a rodičom
Tréneri a vedenie klubu chcú touto cestou vyjadriť veľkú vďaku všetkým hráčom za ich celosezónnu snahu a bojovnosť. Zároveň ďakujeme rodičom za podporu počas celej sezóny.

Výsledky zápasov:
09:00 FK Rača Bratislava „B“ 7:2 FC ŠTK 1914 Šamorín „B“
10:30 Senec Footbal Academy „B“ 10:0 FK Rača Bratislava „B“
12:00 FC ŠTK 1914 Šamorín „B“ 0:2 Senec Footbal Academy „B“
Poradie tímov:
Senec Footbal Academy „B“
FK Rača Bratislava „B“
FC ŠTK 1914 Šamorín „B“
Gratulujeme k úžasnému výsledku!
Autor: Klub
Sdielať článok

Dnešným dňom sa v ŠTK Šamorín začal letný denný kemp!

Dnes ráno sa v areáli ŠTK Šamorín s vervou a úsmevom na tvári zišlo 51 detí, aby sa zúčastnili letného denného kempu, ktorý potrvá do konca týždňa.

Mládež

Z nášho fanshopu