Bálint Csóka na hosťovanie do Šamorína!

Náš kanonier z minulej sezóny prichádza z ETO Gyor na hosťovanie do konca sezóny.

Palebná sila nášho tímu rastie. Na hosťovaní sme sa dohodli s Bálintom Csókom, ktorý po úspešnej minulej sezóne v lete prestupoval do ETO Gyor. V jeho farbách ešte hral v úvodnom zápase prípravy, keď sme na ETO nestačili, potom však prakticky celú prípravu absolsoval s nami. V predošlom zápase s Interom strelil aj gól.

“Bálint je mladý hráč, ktorý potrebuje predovšetkým hrávať, aby dokázal naplniť svoj potenciál. S Gyorom sme sa dohodli, že táto možnosť pomôže, ako hráčovi, tak aj nám. Veríme, že Bálint nadviaže na výbornú robotu, ktorú v našom drese odviedol v minulej sezóne a s jeho príchodom porastie sila nášho tímu,” komentoval príchod starého známeho prezident ŠTK, Csaba Horváth.
Po príchodoch Mihaela Rovisa a Sanela Bajrektarevića, je Bálint Csóka treťou, nie však poslednou posilou nášho tímu pre jarnú časť.
Hajrá, Somorja!
Autor: Klub
Sdielať článok

Na DAKA CUPE aj proti FK Crvena Zvezda Beograd

Prípravky ŠTK dnes štartujú na medzinárodnom turnaji DAKA CUP!

Mládež

Z nášho fanshopu