Šamorín Cup U9 | 01.05.2023

V pondelok 01.05. sme v Pomlé organizovali turnaj pre prípravky U9.

Turnaju sa zúčastnilo 8 tímov:

FK Prostějov, MŠK Senec, FKM Karlova Ves, FC Duslo Šaľa, FC Vrakúň, Orechová Potôň, TJ Mliečno a domáci ŠTK Šamorín.
Víťazom turnaja sa stal tím MŠK Senec so 16 bodmi, druhé miesto si uchmatol český tím FK Prostějov a naši chalani skončili na bronzovej priečke.
Turnaj zhodnotil tréner Szabolcs Bergendi:
Do turnaja sme vstúpili celkom dobre, avšak prvé zápasy sme trpeli na slabú efektivitu. Prvý zápas sme remizovali s Mliečnom, kde súper vyrovnával 10 sekúnd pred koncom. Mali sme celý zápas pod kontrolou, avšak sme sa nevedeli presadiť, nechali sme vyniknúť brankára Mliečna. V druhom zápase musím vyzdvihnúť, že chalani ani za neprieznivého stavu sa nevzdávali, a podarilo sa im v poslednej sekunde vyrovnať na 2-2. V treťom zápase sme úplne vyhoreli, kde nás víťaz celého turnaja vyškolil, a prehrali sme 1-7. V tomto zápase sme neboli schopný vyhrať ani jeden súboj 1na1, super bol rýchlejší, dôraznejší a technickejší. V ďalšom zápase sa nám podarilo poraziť dovtedy suverénne mužstvo zo Šale v pomere 1-0. Po eufórii prišlo opäť vytriezvenie, keď po vlažnom výkone sme podľahli Prostějovu 1-4. Zápas proti Karlovke bol z našej strany asi najlepší, kde bezchybný výkon chalani korunovali víťazstvom 6-2. Dovolím si tvrdiť, že v tomto zápase chalani podali jeden z najlepších výkonov za posledný rok, keď v každom smere prerástli nášho súpera. V ceste za bronzovými medajlami chalani zvládli posledný krok, keď po vlažnejšom výkone porazili súpera z O. Potôňe 1-0. Celkovo turnaj hodnotím pozitívne, turnaj nám ukázal skvelé veci na ktorých môžeme stavať. Chalani sa snažili preniesť prvky z tréningov. Vyzdvihol by som zakladanie útokov, ktoré spĺňalo vyššie štandardy. Gratulujem chalanom, zaslúžili si medailu.

Výsledky zápasov:


Autor: Klub
Sdielať článok

Dnešným dňom sa v ŠTK Šamorín začal letný denný kemp!

Dnes ráno sa v areáli ŠTK Šamorín s vervou a úsmevom na tvári zišlo 51 detí, aby sa zúčastnili letného denného kempu, ktorý potrvá do konca týždňa.

Mládež

Z nášho fanshopu