Prípravny zápas s Karlovkou

Prípravka ŠTK U11 odohrala v nedeľu prípravný zápas s Karlovou Vsou.

Šamorínčania v oboch polčasoch dokázali súpera herne prehrávať. Brankára domácich prekonali troma gólmi a zvíťazili 1:3.

FKM Karlova Ves 1:3 FC ŠTK 1914 Šamorín

Hodnotenie trénera Richarda Čintalu:

Hráčov sme mali rozdelených na dve partie. V prvom polčase oba partie ukázali celkom dobre nasadenie, dobre sme pracovali s malým priestorom, herne situácie riešili krátkymi či dlhými prihrávkami, častokrát sme sa rýchlou kombináciou a kolmými prihrávkami dostávali do zakončenia, kde sme boli aj veľakrát úspešní. V druhom polčase sme nenadviazali na dobrý výkon z prvého polčasu, pri jednej partii bolo veľmi veľa individuálnych chýb, mali sme problém či už s presnou prihrávkou ale aj prebratim lopty, šance ktoré sme si aj vypracovali, sme nedokázali premeniť. Druha partia dokázala reagovať na zhoršenú hru, čo sa nakoniec odzrkadlilo na množstve šancí a kvalitnom hernom výkone.