Milí fanúšikovia, hráči a funkcionári,
dnešný deň je pre mňa veľmi emotívny. Po dôkladnom zvážení som sa rozhodol prijať novú výzvu a pokračovať vo svojej trénerskej kariére v Dunajskej Strede.
Chcem sa úprimne poďakovať všetkým v Šamoríne. Hráčom za ich každodennú prácu, odhodlanie a dôveru. Spoločne sme prežili ťažké momenty aj krásne víťazstvá, a práve v náročných chvíľach sa ukázal charakter tohto mužstva. Som hrdý na to, ako ste rástli – nielen ako futbalisti, ale aj ako ľudia.
Poďakovanie patrí aj vedeniu klubu a všetkým pracovníkom, ktorí vytvárali profesionálne podmienky pre našu prácu. Vážim si dôveru, ktorú ste mi dali, a podporu, ktorú som počas svojho pôsobenia cítil.
Šamorín pre mňa nebude len zastávkou v kariére. Bude to miesto, na ktoré budem spomínať s rešpektom a vďačnosťou kde som spoznal skvelých ľudí. Prajem klubu veľa športových úspechov, stability a radosti z futbalu.
Ďakujem za všetko 🤝
Nech sa darí, tréner!
Hajrá, Somorja!