Mladý stopér zaujal predstaviteľov tradičnej českej značky a sťahuje sa na trvalý prestup.
V Šamoríne strávil uplynulý rok a pol, ešte predtým naskakoval v našom tíme v rámci striedavých štartov. Celkovo v šamorínskom drese odohral 47 zápasov a napriek mladému veku si neraz obliekol v zápasoch aj kapitánsku pásku. Jeho kvality si všimli v Sigme Olomouc, kam sa sťahuje na trvalý prestup.
„O Filipa počas zimnej prestávky prejavilo záujem viacero klubov z Česka, najkonkrétnejšia bola ponuka Sigmy Olomouc, s ktorou sme sa nakoniec dohodli. Filip je členom širšieho kádra českej reprezentácie do 20 a 21 rokov, chcel sa vrátiť domov, preto sa táto dohoda javí ako najlepšia možnosť pre všetky strany,“ komentoval prestup prezident Csaba Horváth.
Z nášho fanshopu