Dvadsaťjedenročný stredopoliar prichádza z AS Trenčín.
Pohyby v našom kádri pokračujú. Najnovším prírastkom do tímu pod vedením Alberta Rusnáka je ofenzívny stredopoliar Samuel Bednár.
„Po odchode Fellipeho sme hľadali doplnenie na pozíciu desiatky, teda kreatívneho ofenzívneho záložníka, ktorý by zapadol do nášho systému. Samuela sme sondovali už po konci jesennej časti, absolvoval s nami aj časť prípravy, a sme radi, že sme sa dohodli na jeho príchode,“ v krátkosti opísal, ako prišlo k dohode prezident ŠTK, Csaba Horváth.

„Prvé pocity z klubu sú veľmi dobré. Našiel som tu výborné podmienky, do kabíny som zapadol rýchlo. Verím, že to v takomto duchu bude pokračovať a budem môcť byť nápomocný tímu,“ povedal po podpise zmluvy samotný hráč.
Z nášho fanshopu