ŠTK Šamorín obsadil 5. miesto na turnaji Šamorín Cup U9

V stredu 8. mája sa na štadióne v Pomlé odohral turnaj Šamorín Cup U9, ktorého sa zúčastnilo viacero tímov z regiónu ale aj česka.

Domáci tím ŠTK Šamorín po napínavých zápasoch obsadil konečné 5. miesto.

Víťazom turnaja sa stal tím Ivanky pri Dunaji, druhé miesto obsadil tím Baník Handlová. Bronzové medaily si odniesol tím SFC Kalinkovo. Turnaj sa odohrával za výraznej podpory rodičov, ktorí navštívili Pomlé v hojnom počte a vytvorili skvelú atmosféru.

Mladí futbalisti Šamorína predviedli kvalitné výkony a ukázali bojovného ducha. Aj keď sa im nepodarilo prebojovať na stupne víťazov, 5. miesto je pre nich skvelým výsledkom. Turnaj bol pre nich cennou skúsenosťou a pomohol im zlepšiť svoje futbalové zručnosti.

8. TJ Rovinka
ŠTK Šamorín obsadil 5. miesto na turnaji Šamorín Cup U9 V stredu 8. mája sa na štadióne v Pomlé odohral turnaj Šamorín...
Uverejnil používateľ FC ŠTK Šamorín-Mládež IFI Youth Štvrtok 9. mája 2024
Autor: Klub
Sdielať článok

Prípravka U10 sa chystá na prestížny turnaj v Budapešti!

Mladí futbalisti z prípravky ŠTK Šamorín U10 sa dnes vydávajú na cestu do Budapešti, kde sa zúčastnia medzinárodného turnaja Budapest Youth Cup.